Хрестівська сільська військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПРО ЗАПОЧАТКУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ ДЕМОНСТРАЦІЙНИХ ФЕРМ

Дата: 01.04.2021 09:26
Кількість переглядів: 1420

Фото без опису

Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) започатковує проєкт «Українська мережа демонстраційних ферм «Демо-ферми», що реалізовуватиметься за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО).

Мета проєкту - створення мережі демонстраційних ферм на базі діючих сільськогосподарських підприємств, ферм, а також дослідних господарств навчальних та науково-дослідних установ, що запровадили кращі практики ведення сільського господарства, переробки сільськогосподарської продукції. Такі демонстраційні ферми мають стати важливим елементом системи сільськогосподарського дорадництва для просування та впровадження нових ідей, новітніх продуктів, техніки, технологій, менеджменту, маркетингу у сфері сільського господарства, для передачі знань за принципом «фермер — фермеру».

Завдання проєкту — допомогти суб'єктам сільськогосподарського мікро-, малого та середнього підприємництва у творенні продуктів із доданою вартістю шляхом обміну знаннями, практиками, технологіями та людським капіталом для впровадження інновацій, покращення взаємного навчання та взаємодії.

Успіх агентів змін може допомогти іншим стати успішними.

Проєкт «Українська мережа демонстраційних ферм «Демо-ферми» відкритий до співпраці та передбачає низку заходів підтримки учасників мережі, а також планує інтеграцію української мережі демонстраційних ферм до відповідної європейської мережі!

У разі зацікавленості щодо участі в проєкті, можна звернутися до Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної державної адміністрації за телефонами (0552) 42-27-62, 42-27-51, електронна адреса guapr@ukr.net.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень