НОВИНИ ПОДАТКОВОЇ ВІД 29.03.2021 РОКУ

Дата: 30.03.2021 11:51

Відкрито рахунки для сплати боргів з місцевих податків Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Казначейство відкрило рахунки за надходженнями до місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя виключно для зарахування платежів із сплати боргів з місцевих податків та зборів, що виникли до дати початку тимчасової окупації - до 20.02.2014 року (дати початку тимчасової окупації, визначеної Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»), платниками – резидентами, які мають об’єкти оподаткування з місцезнаходженням на тимчасово окупованій території України.

Реквізити нових бюджетних рахунків знаходяться на сайті Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополь у розділі «Бюджетні рахунки» або за посиланням: https://kherson.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Як пов’язуються між собою ПРРО, господарські одиниці та касири?

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі відповідає на запитання платників податків.

ПРРО реєструється на окрему господарську одиницю реквізити якої зазначаються у розрахунковому документі (чеку).

Касир, що здійснює розрахункові операції засобами цього ПРРО, має засвідчувати відкриття зміни, проведення розрахункової операції шляхом накладання на повідомлення про відкриття зміни, розрахунковий      документ/z-звіт свого електронного підпису або електронної печатки суб’єкта господарювання, на якого зареєстровано ПРРО.