ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ "НЕЗЕЛЕЖНА І ЄДИНА - МОЯ УКРАЇНА" ДО 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 19.03.2021 14:33

Національна бібліотека України разом у партнерстві з рядом громадських організацій, мистецьких закладів і бізнесу на відзначення 30-річчя Незалежності України оголосила конкрс для дітей - «Незалежна і єдина — моя Україна!».
      Запрошуємо дітей Херсонщини до активної участі у конкурсі і звертаємо вашу увагу на те, що обласний етап конкурсу розпочнеться з 1 червня - саме до цієї дати очікуємо творчі роботи переможців І - місцевого - етапу із міст, сільських та селищних громад області.
      Положення про Всеукраїнський конкурс дитячої творчості "Незалежна і єдина - моя Україна"
Переписка щодо конкурсу здійснюватиметься за адресою: 2021.konkurs@gmail.com