ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА З ШКОЛЯРАМИ

Дата: 17.03.2021 08:20

Днями фахівцем з профорієнтації Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Модіною Світланою, на замовлення керівництва Червонополянської філії ОЗ НВК "Чаплинська школа-гімназія", з дотриманням карантинних обмежень, було проведено ряд профорієнтаційних уроків. Під час зустрічі з учнями 5 — 8 класів говорили про різноманітний, складний, цікавий світ професій, що стрімко змінюється.

Учні 5-го та 6-го класів граючись, виконуючи цікаві завдання, спілкуючись із фахівцем служби зайнятості та переглядаючи презентаційні матеріали мали нагоду розширити свої знання про різні види діяльності, дізнатись про тенденції та зміни, які відбуваються у світі й впливають на зникнення одних і утворення нових професій.

А от учні 7-го та 8-го класів стали учасниками профорієнтаційного заходу з елементами тренінгу. Його основною метою було змотивувати школярів до свідомого вибору професії.

Виконавши вправи й завдання підлітки,

• опрацювали поширені стереотипи і помилки, які заважають молоді правильно обирати майбутній фах,
  • розглянули діючий алгоритм вибору професії,
  • за допомогою експрес тестування визначили
  • свої професійні інтереси
  • тип мислення, який переважає у структурі їх інтелекту.

А також ознайомились із найбільш затребуваними галузями сьогодення та майбутнього.

Питання вибору майбутньої професії залишається актуальним у всі часи , не зважаючи на карантин.

Тому нагадуємо, що фахівці Чаплинської районної філії ХОЦЗ із задоволенням відгукуються на запрошення шкіл провести профорієнтаційні заходи у будь-якому форматі.

Ми готові проводити :

• профорієнтаційні уроки
  • тренінги
  • вебінари з даної теми
  • індивідуальні консуьтації для школярів, та інше....

Звертайтесь до Чаплинської районної філії ХОЦЗ з понеділка до п'ятниці за телефоном  2-13-01 чи 063658 58 38 , чи до фахівця з профорієнтації Модіної Світлани, безпосередньо, за тел.  066 56 49 529.