СВІТЛИЦЯ КОБЗАРЕВИХ ДУМ

Дата: 09.03.2021 13:18

З метою вшанування пам’яті видатного українського митця – Тараса Григоровича Шевченка, удосконалення виконавської майстерності читців 06 березня 2021 року на базі Новокаховського міського Палацу культури відбувся обласний етап конкурсу читців «Світлиця Кобзаревих дум».

Від закладів культури Хрестівської сільської ради учасники художної самодіяльності теж змагалися у конкурсі та проявили свою індивідуальну виконавську майстерність:

- Марчук Анастасія, керівник Марчук Ірина Миколаївна (Долинський сільський Будинок культури);

- Сідлецька Анна, керівник Дощик Світлана Олександрівна, (Надеждівський сільський будинок культури);

- Андреєва Єлизавета, керівник Виродова Наталя Ярославівна (Новонаталівський сільський Будинок культури);

- Яцків Вероніка, керівник  Щирбак Лідія Карпівна (Хрестівський сільський Будинок культури);

- Шараєва Олександра, керівник Козаченко Надія Петрівна, (Шевченківський сільський Будинок культури).

За підсумками роботи журі обласного конкурсу читців Анастасія Марчук отримала Диплом ІІІ ступеню та пам’ятний сувенір (статуетку). Інші учасники конкурсу читців нашої територіальної громади нагороджені грамотами за участь у обласному конкурсі.

Вітання нашим митцям!