ПРО ОБЛАСНУ ВИСТАВКУ ОБРАЗОТВОРЧОГО ТА ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВОГО МИСТЕЦТВА "ВЕЛИКДЕНЬ У СВІТЛИЦІ"

Дата: 05.03.2021 08:29

Упродовж 07 квітня - 20 червня 2021 року у м. Херсоні у виставковій залі етно-культурного комплексу «Херсонська Світлиця» (пр-т. Ушакова, 16) буде проходити обласна виставка образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Великдень у Світлиці».

До участі запрошується окремі майстри, художники та любительські об’єднання з образотворчого та декоративного мистецтва, які працюють у різних напрямках, жанрах та техніках.

Тематика робіт: весняні, великодні мотиви, писанки у всіх техніках, композиції та панно відповідної тематики.

Роботи мають бути виконані на високому художньому рівні, оформлені належним чином та мати презентаційний естетичний вигляд. Кожна робота має супроводжуватись етикетажем розміром 2 х 5 см., де вказано: назва твору, техніка виконання, прізвище та місце проживання автора (громада, місто, село).

Виставка буде широко висвітлюватися у пресі та засобах масової інформації. Після закінчення всі роботи повертаються їх авторам.

Роботи приймаються до 02 квітня 2021 року за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, буд. 16, Херсонський обласний Центр народної творчості, каб. №12, або за допомогою поштового сервісу Нова Пошта - Херсон, відділення №6.