ВИХОВУЄМО ПАТРІОТІВ ТА МАЙБУТНІХ ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ ВСЕУКРАЇНСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНА ПАТРІОТИЧНА ГРА "ДЖУРА" (СОКІЛ)

Дата: 24.05.2017 14:51

В сучасних умовах зросли вимоги до військово – патріотичного виховання молоді, підготовки її до захисту Батьківщини. Саме в цей час є необхідність проведення комплексних занять з даного напрямку, яким є- гра «Джура» (Сокіл).

Відповідно до наказу начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради, Положення про І-етап  військово-патріотичної гри «Джура», та з метою підготовки молоді до захисту Вітчизни, формування у неї патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов'язку 23 травня 2017 року на базі Хрестівської сільської ради був проведений І-етап  військово-патріотичної гри «Джура» серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів Хрестівської ОТГ. Перед початком змагання відбулося урочисте відкриття військово-спортивного свята, де відбулося  представлення команд, кожен рій  по черзі вигукував девіз своєї команди. Потім під козацький марш,  переможцями минулорічної гри «Джура-2016» винесено державний прапор України та стяг козацької слави. На військово-спортивне свято запрошено почесних гостей, представників органів місцевого самоврядування в особі сільського голови Трояна Олексія Леонідовича, начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Шиманську Тетяну Анатоліївну, представників козацької паланки Надеждівського куреня, директора Хрестівської ЗОШ Вишневецьку Світлану Миколаївну,  які з привітальним словом звернулися до учасників військово-спортивного свята, побажавши всім перемоги. Гру оголошено відкритою, звучить гімн України. До слова запрошується головний суддя змагань гри Джура» Івчук Ю.А., який ознайомив команди з системою проведення кожного етапу гри. Гру розпочато, команди за результатами жеребкування йдуть до визначених місць. На кожному етапі вирують емоції., кожен хоче бути першим. Після чотирьох годин напруженої боротьби наближається кульмінація змагань, її завершення, команди проходять останні рубежі. Гру завершено, працює суддівська бригада, яка за результатами протоколів і визначить переможців гри «Джура-2017». Помічник головного судді оголошує результати. Переможцем І - етапу  гри «Джура-2017»  став рій Хрестівської ЗОШ, який посів почесне І місце, на другому місці рій Шевченківської ЗОШ, третіми стали юні джури Надеждівської ЗОШ.     Переможця  гри «Джура-2017» нагороджено Кубком та грамотою, призерів в загальнокомандному та особистому заліку нагороджено грамотами відповідних ступенів  відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради. Змагання пройшли на належному рівні, завдячуючи організаційному комітету, головній суддівській бригаді та колективу працівників Хрестівської ЗОШ, які гостино зустрічали учасників військово-патріотичної гри «Джура» та почастували учнів «козацькою кашею».

З 07 по 12 червня 2017 року на базі  дитячого закладу оздоровлення та відпочинку Скадовського району буде проведено ІІ (обласний) етап гри «Джура», тож побажаймо успіхів та перемоги збірній команді (рою) Хрестівської ЗОШ,  яка представлятиме Хрестівську ОТГ Хрестівської сільської ради.

Інспектор відділу освіти,

культури, молоді і спорту                                                                                                                        Ю. Івчук