"КУБОК СПІВДРУЖНОСТІ" СЕРЕД ЗБІРНИХ ЧОЛОВІЧИХ КОМАНД

Дата: 26.02.2017 11:48

Відповідно до наказу начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради, плану спортивно-масових заходів на 2017 рік, Регламенту про міжрайонний турнір з волейболу «Кубок співдружності» серед збірних чоловічих команд 25 лютого 2017 року в спортивній залі НВК Асканія- Нова гімназія відбувся міжрайонний турнір з волейболу «Кубок співдружності» серед збірних команд чоловіків.  До участі в розіграші «Кубка співдружності» було запрошено кращі збірні команди чоловіків Хрестівської ОТГ: «Урожай» с. Хрестівка, «Рубін» сіл Новоноталівка і Шевченка та команди гостей « Альянс» смт. Новотроїцьке , «Таврічанка» с. Таврічанка. Перед початком змагань відбулося урочисте відкриття турніру, організовано невеличкий концерт. З привітальним словом до учасників турніру звернулася начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради Шиманська Т.А., яка побажала командам успіхів та перемоги.  За результатами сліпого жеребу першими на майданчик вийшли команди гостей, вони і розпочали боротьбу за почесний трофей «Кубок співдружності». Турнір розпочато, з перших хвилин команди демонструють доволі цікаву та змістовну гру, за що були нагороджені постійними гучними оплесками від глядачів. З кожною наступною грою градус напруги на майданчику підвищувався, ініціатива переходила від однієї команди до іншої. Ось і остання гра, остання подача, остання комбінація, останній удар, перемога. Радіють гравці команди «Урожай» села Хрестівка вони посідають перше місце і стають володарями «Кубка співдружності», друге місце зайняла команда «Альянс» смт Новотроїцьке, третє за командою «Таврічанка». Організаторами турніру, доречі, яким є відділ освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради та   федерація волейболу Хрестівської ОТГ, проведено церемонію нагородження. Переможців турніру нагороджено кубками та грамотами відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської ЗОШ. Визначено кращих гравців в командах та нагороджено грамотами. Безпосереднє проведення змагань було покладено на головну суддівську бригаду, яка кваліфіковано та неупереджено виконувала свої обов’язки. Дякуючи роботі суддівської бригади, а саме; головному судді змагань Каращуку Василю Марковичу, турнір пройшов на високому організаційному рівні, відповідно до регламенту  та сучасних правил з волейболу. Волейбольний сезон в Хрестівській ОТГ дав старт, попереду нові змагання, турніри та кубки з волейболу. Шановні організатори спортивно-масової роботи та активісти,  пропагандуйте та розвивайте волейбол на місцях, залучайте до нього жителів свого села, тренуйтесь, створюйте команди, приймайте участь в різноманітних заходах з волейболу. Федерація волейболу Хрестівської ОТГ завжди готова до співпраці з будь-якою командою чи клубом. До зустрічі, тренуйтесь та перемагайте.

Методист з питань фізичної культури

та спорту відділу освіти, культури,

молоді і спорту Хрестівської сільської ради                                                                                       Ю. Івчук