Хрестівська сільська військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ "СОНЕЧКО В ДОЛОНЯХ"

Дата: 19.02.2021 15:24
Кількість переглядів: 2312

Фото без опису

Відповідно до плану роботи Херсонського державного будинку художньої творчості та листа від 05 листопада 2020 року №01-13/179-20 «Про проведення акції «Сонечко в долонях», на виконання Програми Федерації дитячих громадських організацій «Веселкова країна дитинства» у напрямку «Джерело доброти і милосердя», програми «Я – родина – Батьківщина» у напрямку «Повір у себе», з метою співчуття, любові до людей, здатності прийти на допомогу, нести добро іншим, виховання у дітей почуття милосердя у закладах загальної середньої освіти Хрестівської сільської ради упродовж 18 грудня 2020 року – 15 лютого 2021 року тривала  щорічна обласна благодійна акція«Сонечко в долонях».

До Вашої уваги надається звіт про благодійну акцію, яка проводилася у закладах загальної середньої освіти  Хрестівської сільської ради Херсонської області.

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

З метою співчуття, любові до людей, здатності прийти на допомогу, нести добро іншим через добрі справи, виховання почуття милосердя та почуття гуманізму серед дітей та учнівської молоді здобувачів освіти  залучено до участі в обласній  благодійній акції «Сонечко в долонях».

Під час проведення акції активізували роботу загони «Милосердя». За кожним загоном закріплено підшефних – одиноких людей похилого віку. Діти відвідували їх, надавали посильну допомогу по веденню домашнього господарства. У ході акції організували операцію «Подаруй радість людям». Здобувачі освіти зносили продукти харчування, одяг, іграшки, книги. Надано гуманітарну допомогу продуктами харчування  одинокій людині із села (на суму 800 гривень).

Зібрані речі на суму 7000 гривень передали дітям із сімей, що потрапили в складні життєві обставини та багатодітним родинам учнів нашої школи.

Іграшки на суму 100 гривень передано до ЗДО «Барвінок».

 

Новонаталівська школа-філія І-ІІ ступенів

Напередодні  Нового року організували операцію «Новий рік без самоти». Школярі вітали людей літнього віку, з інвалідністю та інших соціально незахищених верств населення.

Під час Тижня добрих справ здобувачі освіти подарували до шкільної бібліотеки книги на суму 250 гривень.

Учні нашої школи взяли участь у Всеукраїнській  благодійній акції «Солдат – захисник Батьківщини». Зібрано і перераховано кошти  для привітання воїнів на передовій на суму 283 гривні.

 

Опорний навчальний заклад "Хрестівська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Відповідно до листа відділу освіти, культури, молоді і спорту виконавчого комітету Хрестівської сільської ради від 10.11.2020 року №01-21/388 «Про проведення благодійної акції», а також з метою формування громадської та соціальної активності дітей та молоді, сприяння розвитку почуття милосердя та толерантності, співчуття, здатності прийти на допомогу, нести добро іншим, здобувачі освіти, педагоги та батьківський комітет Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до проведення акції «Сонечко в долонях».

Усі заходи проходили під гаслом: «Я вірю в силу доброти. Добро завжди сильніше злого. Дає наснагу, щоб цвісти і світлу вибрати дорогу».

До свята Святого Миколая з кола учнів було організовано вітальну команду, діти відвідали усі класні колективи і розповіли про цінність добрих вчинків, милосердя, пожертви заради інших. Батьківські колективи матеріально допомогли влаштувати дітям святковий настрій і порадувати їх маленькими солодкими подарунками.

 

Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Посилання на відеоролики, що приймали участь у конкурсі

1. https://cutt.ly/XlwHx4j

 

2. https://cutt.ly/3lwHULR


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень