Хрестівська сільська військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 16.02.2021 11:00
Кількість переглядів: 8363

  На виконання пункту 5 ПЛАНУ ЗАХОДІВ з підготовки та відзначення в області у 2021 році  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (додається), затвердженим т.в.о. голови обласної державної адміністрації С. Козир від 01 лютого 2021 року №3/325, у закладах освіти і культури Хрестівської сільської ради Херсонської області проведено наступні виховні та  культурно-мистецькі заходи.

  Долинська загальноосвітня школа організувала: годину спілкування «Біль афганської війни»; перегляд документального фільму «Афганістан. Вся правда» https://cutt.ly/Mk1LPvf ; тематичну виставку «Афганістан болить в моїй душі»; виготовлення листівок для воїнів. Інформація висвітлена на сторінці: https://cutt.ly/Ik1Zeye .

  Класними керівниками, бібліотекарем, волонтерами школи, учасниками гуртка «Джура» Надеждівської  загальноосвітньої школи проведено:  тематичні уроки («Крізь пекло Афганської війни», «Афганістан звучить в моїй душі», «Ціна чужої війни»). перегляд документального фільму «Останній солдат Афганістану»; інформаційну хвилину «Афганістан звучить в моїй душі»,  виставку малюнків «Я малюю МИР». Організовано привітання учасників бойових дій, що відбувалися  на території інших держав; покладання квітів на могилу та до меморіальної дошки односельця, загиблого воїна-інтернаціоналіста Мироненка Олега Миколайовича; виставку літератури, статей та висвітлення подій бойових дій на території Республіки Афганістан «Чорна тінь Афганістану».

  З метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, сімей загиблих воїнів, формування в учнівської молоді шанобливого ставлення до воїнів-інтернаціоналістів, активної громадянської та патріотичної позиції  у вестибюлі Новонаталівської загальноосвітньої школи оформлено інформаційний бюлетень «15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав»; опубліковано привітання  у соціальній мережі Facebook  учаснику бойових дій на території Афганістану Симоненку С.В.; класними керівниками проведено тематичні години спілкування «Я попрошу у вічності краси і права на душевність і сердечність…»,  «Крізь пекло Афганської війни»); перегляд документальних відео «Молодість у полум’ї війни», «Вогнем і полум’ям обпалені навік», «Крізь пекло Афганської війни».

  У Хрестівській загальноосвітній школі  педагогічними працівниками та здобувачами освіти були сплановані та проведені заходи роз’яснювального характеру: тематична виставка літератури, статей, історичних документів на висвітлення подій бойових дій на території Республіки Афганістан «Чорна тінь Афганістану», перегляд документального фільму «Останній солдат Афганістану»; інформаційно-просвітницькі години для учнів 2-4 класів «Їх молоде життя обірвала Афганська війна»; тематичні виховні години для учнів 5-11 класів: «Крізь пекло Афганської війни», «Ціна чужої війни», «Час і досі не загоїв рани», «Сторінками історії. Ми будемо довго пам’ятати», «Афганістан. Крізь пекло війни», «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану», «Афганська війна – як це було?», «Події Афганістану на сучасний погляд».

  З метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, серед здобувачів освіти  Шевченківської загальноосвітньої школи  були реалізовані тематичні заходи: інформаційна година «Афганістан болить в моїй душі»; тематична виставка «Біль Афгану – на віки»; перегляд документальних фільмів: «Свій серед чужих», «Афган. Чужа та непотрібна війна», «Афганістан».

  Для учасників бойових дій населеного пункту с. Долинське працівники сільського Будинку культури організували літературно-музичну композицію «Афганістан мій біль, моя, пекуча пам’ять».

  У Надеждівському сільському Будинку культури створили відеопрезентацію про учасників бойових дій, що тривали на території інших держав, які на даний час проживають на території села/

(Для перегляду відеопрезентації натисніть на зображення)

  Працівники  Новонаталівського сільського Будинку культури  організували перегляд фільму «Бойові друзі»  та змонтували відео про воїна-інтернаціоналіста Симоненка Сергія Васильовича «Крізь пекло Афганської війни».

(натисніть на зображення для перегляду відео)

  У приміщенні бібліотеки Хрестівського сільського Будинку культури оформлено виставку фотохроніку «Афганістан: обов’язок, подвиг, трагедія», презентовано тематичну книжкову виставку «Вогненні рейси Афгана» та проведено годину спілкування «Афганістан далекий, у кожній пам’яті живий».

  В Шевченківському сільському будинку культури  оновлено стенд загиблому воїну-інтернаціоналісту Шевченку Генадію Михайловичу.

  Шевченківська, Хрестівська та Надеждівська загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів підготували статті про загиблих воїнів-інтернаціоналістів Шевченка, Пожарського, Мироненка, які надруковані у районній газеті «Голос Таврії» від 11 лютого 2021 року №4 та висвітлені на сайті громади за посиланням: https://cutt.ly/9k1CaR7 .

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень