ПРО УЧАСТЬ У ТВОРЧІЙ АКЦІЇ "ПОЕТИЧНИЙ КАМЕРТОН ЛІНИ КОСТЕНКО: ПАТРІОТИЧНІ ЛЕЙТМОТИВИ"

Дата: 12.02.2021 11:30

ХРЕСТІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

12.02.2021                              №24

Про участь у творчій акції «Поетичний

Камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви»

На виконання Заходів щодо реалізації обласної комплексної програми з національно-патріотичного виховання «Дитина - громадянин - патріот Батьківщини» на 2016 - 2021 роки, Заходів програми розвитку культури і духовності в Херсонській області на 2019 - 2021 роки, з метою, підтримки талановитої учнівської молоді Херсонщини, обміну виконавським досвідом Департаментом реалізації гуманітарної політики та управлінням освіти і науки обласної державної адміністрації організовано проведення творчої акції «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» (далі - Творча акція) у період з 08 лютого по 07 квітня 2021 року.

До участі у Творчій акції запрошуються жителі Херсонської області віком від 12 років, які презентують твори Ліни Костенко або авторські твори, що пов’язані з її поетичним доробком.

Творча акція розгортається у п’яти напрямах, а саме:

- художнє декламування поезії Ліни Костенко;

- написання та виконання авторських поезій за мотивами творів поетеси;

- виконання вокальних творів на слова Ліни Костенко та пісень із творчої спадщини Марусі Чурай;

- літературно-музичні композиції та інсценівки за творами Ліни Костенко;

- художні ілюстрації до поетичних творів поетеси.

Творча акція «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» проводиться у закладах загальної середньої освіти і культури Хрестівської сільської ради, а завершується відбірковим (відділ освіти, культури, молоді і спорту) та фінальним (м. Херсон – гала-концерт) етапом за очною формою проведення у разі сприятливої епідеміологічної ситуації, пов’язаної із карантином, спричиненим коронавірусом SARS-CoV-2.

З метою популяризації творчості видатної української письменниці Ліни Костенко, підтримки та розвитку української культури, презентації виконавського мистецтва талановитої учнівської молоді

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам ЗЗСО та СБК Хрестівської сільської ради:

1.1. Організувати і провести з 12  лютого по 12 березня 2021 року місцеві етапи Творчої акції у закладах загальної середньої освіти чи у сільських Будинках культури, дотримуючись обмежувальних протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецької діяльності, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від  09 грудня 2020 року №1236.

1.2. Інформацію про проведені заходи опублікувати на власних веб сайтах закладів.

1.3. Забезпечити участь переможців місцевого етапу Творчої акції закладів загальної середньої освіти та культури Хрестівської сільської ради у відбірковому етапі, що відбудеться 19 березня 2021 року о 0900 у с. Хрестівка  без присутності глядачів (у разі сприятливої епідеміологічної ситуації).

1.4. Заявки для участі творчих виконавців «Поетичного камертону Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» у відбірковому етапі просимо надати до відділу освіти, культури, молоді і спорту до 15 березня 2021 року (Додаток 1).

2. Затвердити склад оргкомітету та журі Фестивалю (Додаток 2).

3. Головному спеціалісту відділу освіти, культури, молоді і спорту виконавчого комітету Хрестівської сільської ради Приступі О.П.:

3.1. Організувати проведення відбіркового етапу Творчої акції.

3.2. Забезпечити подання заявок для участі творчих виконавців Хрестівської сільської ради, переможців  Творчої акції відбіркового етапу, у Гала-концерті конкурсу 07 квітня 2021 року у м. Херсоні.

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти,

культури, молоді і спорту                                                                        Т.ШИМАНСЬКА

до наказу відділу освіти, культури,

молоді і спорту Хрестівської сільської ради від 12.02.2021  №24