УВАГА! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!

Дата: 12.02.2021 11:07

Шановні мешканці громади!

Просимо звернути увагу на прогнозоване погіршення погодних умов! За інформацією Херсонського обласного центру з гідрометеорології 12 лютого 2021 року по Херсонській області очікується ускладнення погодних умов: вночі та вранці дощ з переходом у мокрий сніг, ожеледь, вдень мокрий сніг та сніг. Вранці та вдень налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Пориви західного вітру 15-20 м/с. Протягом дня 12 лютого різке зниження температури до 10-15º морозу.

13-18 лютого очікується подальше зниження температури повітря до 3-8º морозу.

Ускладнення погодних умов відповідає І рівню небезпечнгості (жовтий).

Такі погодні умови можуть привести до переборїв електропостачання, порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг вулиць, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі, роботи авіації та автотранспорту.

Закликаємо громадян дотримуватися елементарних правил безпеки, особливо під час перебування на вулиці.