ОПИТУВАННЯ БІЗНЕСУ ЩОДО ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ:"ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ В УКРАЇНІ: ЧИННИКИ УСПІХУ ТА ПЕРЕШКОДИ"

Дата: 25.01.2021 11:14

Шановні підприємці!

НАМ ПОТРІБНА ВАША ДУМКА!!!

Пропонуємо Вам взяти участь в онлайн-опитуванні, яке дозволить зібрати пропозиції щодо інноваційної діяльності в Україні: “Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди”.

Опитування здійснюється у рамках моніторингу імплементації однієї із стратегічних цілей Експортної стратегії України на 2017-2021 роки щодо створення сприятливих умов, що стимулюють торгівлю та інновації для диверсифікації експорту.

Основною метою опитування є виявлення потреби бізнесу у сфері інноваційної діяльності та визначення можливостей і форм співпраці з державою в частині монетизації інновацій.

Опитування триватиме включно до 31 січня 2021 року. Пройти його можна за посиланням: http://bit.ly/2XHiB8d.

Задум реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у межах проекту “Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі”.