"СПРОЩЕНЦІ" ЧАПЛИНСЬКОГО РАЙОНУ СПЛАТИЛИ МАЙЖЕ 30 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Дата: 19.01.2021 11:27

До бюджетів громад Волині спрощенці сплатили 588 мільйонів гривень єдиного  податку - Волинь Online

За 2020 рік суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету Чаплинського району 29,5 млн гривень єдиного податку. Ця сума перевищила надходження 2019 року на 1 млн гривень або 4 відсотки.

Єдиний податок стабільно поповнює місцевий бюджет смт Чаплинки. Він є важливим фінансовим джерелом у вирішенні соціально-економічних питань громади.

Значну частку надходжень забезпечують суб’єкти підприємницької діяльності - фізичні особи. З початку року вони спрямували до місцевого бюджету району майже 9 млн гривень. Приріст надходжень єдиного податку до 2019 року склав майже 1 млн гривень або 11 відсотків.

У Чаплинській податковій інспекції зазначають, що єдиний податок у повному обсязі надходить до місцевого бюджету, поступаючись за обсягом сплати лише податку на доходи фізичних осіб.

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі