ДАВАЙТЕ РАЗОМ ПІДТРИМАЄМО НАШИХ ЗЕМЛЯКІВ!

Дата: 15.01.2021 14:23

Шановна громадо!

12 січня 2021 року стартував Всеукраїнський онлайн-фестиваль вертепів та обрядових композицій "Різдвяна зірка-2021", який організувала Софіївська ТГ Дніпропетровської області. До конкурсу долучилося 100 колективів з 18 областей України, які шанують українські традиції та прославляють Різдво, зокрема і Великокопанівська сільська територіальна громада з Херсонщини!

Давайте разом підтримаємо наших земляків!

Для цього Вам потрібно перейти на YouTube за лінком https://youtu.be/TKPo-m3Sf2Q та поставити лайк під відео. Лайки, поставлені під постом у соцмережі, не враховуються.

Голосування розпочалося 13 січня і триватиме до 18 січня 2021 року включно.

Відео Великокопанівської ТГ вже набрало понад 3000 переглядів та понад 500 лайків. Воно має всі шанси на перемогу та на приз Глядацьких симпатій.

Тож ставте лайк під відео Великокопанівської територіальної громади на каналі YouTube.

Не  забудьте поділитися цим постом!

Кожен житель Великокопанівської громади розраховує на Вашу підтримку!