КОНКУРС "ҐУДЗИКОВЕ ДИВО"

Дата: 13.01.2021 08:58

З метою сприяння реалізації творчих задумів, залучення здобувачів освіти до відкриття та розуміння прекрасного у навколишньому середовищі, розвитку творчого, креативного мислення, популяризації декоративно-ужиткового мистецтва, Херсонський державний будинок художньої творчості спільно з Координаційною Радою Федерації дитячих громадських організацій Херсонської області «Веселкова країна дитинства» проводять Всеукраїнський конкурс-виставку декоративно-ужиткового  мистецтва «Ґудзикове диво» серед здобувачів освіти закладів освіти.

Всіх бажаючих, вихованців та здобувачів освіти, взяти участь у конкурсі просимо звертатися до своїх навчальних закладів.

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1tXXThzaCVnaFCZ2_TjW2B1vURSh7bMdE/view?usp=sharing