У НОВИЙ РІК - БЕЗ БОРГІВ! ПРО ВРЕГУЛЮВАННЯ ПОДАТКОВОГО БОРГУ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

Дата: 23.12.2020 14:48

Ексклюзивні коментарі від спеціалістів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі  у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol/.

23 грудня о 09:00 онлайн вебінар про новозміни з питань податкового боргу.

Головний спікер:

Ольга Журковська - Начальник управління по роботі з податковим боргом.

ДПС запрошує взяти участь в опитуванні щодо наборів даних, які оприлюднюються у формі відкритих даних

Державна податкова служба України запрошує аналітиків, представників бізнес-середовища, громадськість та ЗМІ взяти участь в опитуванні щодо наборів даних, які ДПС оприлюднює у формі відкритих даних відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» зі змінами.

Заповнити Анкету можна за лінком: https://forms.gle/8USCteNk6V7FK1VG7

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі