ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ІІІ СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 17.12.2020 16:37

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства (Трусов О.Д., Савченко С.В., Санін О.М.)

Про внесення змін до переліку земельних ділянок  призначених  для продажу права оренди   на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами

Про надання дозволу  на проведення інвентаризації земель (Чаплинська районна державна лікарня ветеринарної медицини)

Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Каплан О.В., Шевченко В.Ф., Чернова Т.В.)

Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) (Музаффаров І.І., Марчук Р.Л.)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Сосунович Г.М.)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) (Кібарова Н.І.)

Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки

Про затвердження документації  із землеустрою та надання  земельної ділянки у власність  без зміни цільового призначення (Толді В.В.)

Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі(на місцевості) (Гесс В.О.)

Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі(на місцевості) (Гулалієв П.А.)

Про затвердження документації  із землеустрою та надання  земельної ділянки у власність  без зміни цільового призначення (Чернюк М.А.)

Про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (Добровольська В.І., Розманов Ш.М., Розманов Х.М., Манолє І.П., Багачук В.Л., Романенко О.М., Карімова Х.Н., Руденко О.М., Колеснікова Г.В.)