ЕТНО-ФЛЕШМОБ"НА КАТЕРИНУ ПОВ'ЯЖИ ХУСТИНУ"

Дата: 08.12.2020 08:47

7 грудня - день великомучениці Катерини, у народі «Катерини» - свято дівочої долі. Це особливий день для українських дівчат та жінок. Адже саме на Катерини відзначають Всеукраїнський день Української хустки! Свято з’явилося зовсім нещодавно, але  відразу ж набуло статусу всесвітнього!

Сьогодні все частіше можна побачити на сучасній жінці гарну яскраву хустину, і це вже не дивина. Адже хустка є самобутнім оберегом, вона символізує любов та вірність традиціям, а найголовніше -  уособлює в собі квітучу душу українки!

Заклади культури та ясла-садки Хрестівської сільської ради приєдналися до заходів з нагоди Дня української хустки - обласного етно-флешмобу «На Катерину - пов’яжи хустину!»