ВІТАННЯ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2020 09:18

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати ради!

Від імені депутатського корпусу Хрестівської сільської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

Майбутнє нашої країни уже неможливо уявити без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашої об’єднаної територіальної громади. Окремі слова вдячності ветеранам органів місцевого самоврядування за багаторічну, самовіддану працю.

Нехай святковий день додасть Вам натхнення та наполегливості у справах подальшого розвитку громади. Бажаю Вам впевненості та професійного оптимізму кожного дня! Міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

З повагою Сергій Хільченко, Хрестівський сільський голова