ВІДБУЛАСЯ ІІ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ ХРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 04.12.2020 15:16

03 грудня 2020 року відбулося чергове засідання сесії депутатів Хрестівської сільської ради. Участь у роботі сесії взяли 20 депутатів з 22 обраних, а також заступник голови Хрестівської сільської ради Наумова І.В., спеціаліст з юридичних питань Толді В.В., головний бухгалтер сільської ради Чорна Н.В., фахівець з розробки проєктів Шиманська І.В.

У ході роботи сесії депутати розглянули питання:

- про внесення змін до структури та штатного розпису Хрестівської сільської ради;

- про внесення змін до структури та штатного розпису Хрестівської сільської ради, а саме про необхідність створення фінансового органу Хрестівської сільської ради;

- про зміни у складі тендерного комітету

- про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів сільської ради на 2021 рік

- про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 9 місяців;

- про внесення змін до бюджету.

Окремими блоком розглядалися земельні питання, програми відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради, а також питання про необхідність розробки проекту Стратегії розвитку Хрестівської громади.