ОНЛАЙН ПЛАТФОРМА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

Дата: 25.11.2020 16:46

Міністерство цифрової трансформації України продовжує реалізацію національного проекту Дія.Бізнес.

Дія. Бізнес – це масштабний проект із розвитку підприємництва. Проект має дві складові: онлайн-портал Дія.Бізнес і мережу центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес.

На онлайн-платфомі підприємці можуть знайти необхідну інформацію для відкриття та ведення бізнесу, скористатися послугою консалтингу з 14 різних напрямків і  пройти навчання в онлайн-школі підприємців, скористатися картою інфраструктури підтримки підприємництва у своєму регіоні.

В офлайн-центрах Дія. Бізнес підприємці можуть безкоштовно отримати послугу консалтингу від спеціалістів-практиків, відвідати освітні заходи, протестувати продукт на спеціальній pоp-up зоні, провести бізнес-подію в просторі центру.

Перший центр Дія.Бізнес вже працює у Харкові, 9 листопада почав роботу в тестовому режимі центр у Миколаєві. На черзі відкриття центрів на Київщині та в Черкасах. Незабаром центри Дія.Бізнес діятимуть в кожному обласному центрі України. В планах проекту – відкрити такі центри в кожному місті України з населенням 50 000+.