ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ІІ СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 20.11.2020 10:30

Про затвердження виконання сільського бюджету Хрестівської сільської ради за 9 місяців 2020 року, Звіт про використання сільського бюджету за дев'ять місяців 2020 року

Про внесення змін до рішення ХХVIII сесії сільської ради VIII скликання від 13 грудня 2019 року № 1198 "Про сільський бюджет Хрестівської сільської ради на 2020 рік" 21512000000 (код бюджету)

Про сільський бюджет Хрестівської сільської ради на 2021 рік 21512000000 (код бюджету)

Про створення фінансового відділу Хрестівської сільської ради, затвердження Положення про фінансовий відділ та вжиття заходів щодо його державної реєстрації, Додаток

Про внесення змін до рішення Хрестівської сільської ради № 11 від 18.11.2020 року «Про внесення змін до структури та штатного розпису Хрестівської сільської ради»