ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕСІЙ VIII (VII) СКЛИКАННЯ

1. Про внесення змін до структури та штатних розписів

2. Про надання дозволу на проведення незалежної оцінки комунального майна

3. Про затвердження висновків незалежної оцінки комунального майна

4. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Хрестівської сільської ради на 2018 рік

5. Про Програму "Автобус Хрестівської сільської ради" на 2018 рік

6. Про затвердження Програми розвитку культури Хрестівської сільської ради у 2018 роціПрограма розвитку культури Хрестівської сільської ради у 2018 роціДодаток

7. Про затвердження Програми підтримки української мови у закладах освіти і культури Хрестівської сільської ради на 2018 - 2021 рокиПрограмам підтримки української мови у закладх освіти і культури Хрестівської сільської ради на 2018 - 2021 рокиДодаток

8. Про затвердження Антикорупційної програми діяльності керівників ЗЗСО і ЗДО на 2018 - 2020 роки в новій редакціїАнтикорупційна програма діяльності керівників ЗЗСО і ЗДО на 2018 - 2020 роки (в новій редакції)

9. Про затвердження Програми "Освіта - 2018", Програма "Освіта - 2018"Додаток

10. Про затвердження Програми "Організація підвозу учнів сільської місцевості до місць навчання в Хрестівській сільській раді на 2017 - 2019 роки" в новій редакціїПрограма "Організація підвозу учнів сільської місцевості до місць навчання в Хрестівській сільській раді" на 2017 - 2019 роки

11. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Хрестівської сільської ради на 2018 - 2020 роки в новій редакціїПрограма розвитку фізичної культури і спорту Хрестівської сільської ради на 2018 - 2020 роки (в новій редакції)

12. Про затвердження Програми "Оздоровлення і відпочинку дітей у 2018 році

13. Про затвердження Програми "Організація у 2018 році громадських та інших робіт тимчасового характеру для незайнятого населення"

14. Про затвердження цільової Програми щодо організації та проведення протокольних і масових заходів Хрестівської сільської ради у 2018 році

15Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги на лікування учасникам АТО - проживаючих на території Хрестівської сільської ради на 2018 рік

16.  Про збільшення статуного капіталу КП "Аква - 2007" с.Новонаталівка" Хрестівської сільської ради

17. Про предачу майна, що є комунальною власністю Хрестівської сільської ради на праві оперативного управління відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради

18. Про передачу майна, що є комунальною власністю Хрестівської сільської ради на праві господарського віддання КП "Надія" с.Хрестівкка

19. Про затвердження акту списання по Надеждівському Будинку культури

20. Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для ПП "БФ "Таврія"

21Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

22. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)

23. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

24. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

25Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

26. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

27. Про надання дозволу/згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

29. Про затвердження детального плану території частини існуючого кварталу села Долинське

30. Про затвердження детального плану території частини існуючого кварталу села Долинське

31. Про затвердження детального плану території частини існуючого кварталу села Долинське

32. Про затвердження детального плану території частини існуючого кварталу села Долинське