ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ І СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ ДЕПУТАТІВ ХРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 19.11.2020 08:43

18 листопада 2020 року відбулося друге пленарне засідання І сесії VІІІ скликання депутатів Хрестівської сільської ради. У роботі сесії взяло участь 21 депутат. на засіданні були присутні виконуючі обов’язки старост сіл Хрестівської громади та директор Чаплинського ЦПМСД. В ході роботи було розглянуто питання про затвердження Регламенту Хрестівської сільської ради,  про затвердження Положення   про постійні комісії, про затвердження  Положення про старосту, про умови оплати праці сільського голови.

Чимало уваги приділили депутати питанню про внесення  змін до штатного розпису та структури Хрестівської сільської ради, а також про скорочення посади виконуючого обов’язки старости та внесення в структуру та штатний розпис посади старост.  Тож наразі виконуючих обов’язки старост населених пунктів Хрестівської громади переведено на посади старост.

За участі директора Чаплинського РЦПМСД Юхненко О.С. на сесії обговорювалося питання щодо приймання сільською радою майна від Чаплинської РДА  - будівлі терапевтичного відділення, а також питання щодо вступу Хрестівської сільської ради засновником Чаплинського РЦПМСД. Депутатами було вирішено детальніше  вивчити дане питання відповідними постійними комісіями.