РІШЕННЯ ХХІІ СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 17.11.2020 14:08

№ 758 Про затвердження контрактів з директорами комунальних підприємств на території Хрестівської сільської ради, Додаток

№ 759 Про затвердження Порядку відчуження (продажу) об’єктів комунальної власності Хрестівської сільської ради, Порядок відчуження (продажу) об’єктів комунальної власності Хрестівської сільської ради

№ 760 Про затвердження програми «Дитяче харчування на 2019 рік», Додаток

№ 761 Про затвердження акту на списання, Акт на списання 1Акт на списання 2

№ 762 Про скорочення штату Хрестівської сільської ради

№ 763 Про співфінансування капітального покриття дороги Червона Поляна – Новонаталівка Чаплинського району Херсонської області

№ 764 Про внесення змін і доповнень до рішення XVIII сесії VIII скликання від 14 грудня 2018 року № 650 «Про сільський бюджет Хрестівської сільської ради на 2019 рік», Додаток 1Додаток 2Додаток 3Додаток 5Додаток 7

№ 765 Про затвердження технічної документації із інвентаризації земель (Долинський ясла-садок «Яблунька)

№ 766 Про затвердження технічної документації із інвентаризації земель (Новонаталівський ясла-садок «Сонечко»)

№ 767 Про затвердження технічної документації із інвентаризації земель (Шевченківський ясла-садок «Барвінок»)

№ 768 Про надання земельної ділянки в постійне користування (Хрестівський ясла-садок «Веселка»)

№ 769 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Чикиренда Р.П.)

№ 770 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Зінченко М.І.)

№ 771 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Вишковська М.В.)

№ 772 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Дєєв О.В.)

№ 773 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Саркісян Н.І.)

№ 774 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Заріцька В.П.)

№ 775 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Сучок А.О.)

№ 776 Про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (Макарова Н.М.)

№ 777 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Васильчук С.Я.)

№ 778 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Грушевий С.М.)

№ 779 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Криворучко С.А.)

№ 780 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Мартинець В.І.)

№ 781 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Ліфінцева Н.В.)

№ 782 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Семенович І.М.)

№ 783 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (АТ «Херсонобленерго»)

№ 784 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (Костенко Т.І.)

№ 785 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (Оробінська С.М.)

№ 786 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (Колєв І.І.)

№ 787 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Дудко С.А.)

№ 788 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства (Батрак І.В.)

№ 789 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства (Сичов А.В.)

№ 790 Про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (Буцула С.В.)

№ 791 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (ФГ «Оазис»)

№ 792 Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення (Жук К.В.)

№ 793 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Дзигунський М.М.)

№ 794 Про розгляд заяви Ніязова І.І.

№ 795 Про розірвання договору оренди земельних часток (паїв) з Чорною Н.В.

№ 796 Про створення комісії для обстеження земельних ділянок

№ 797 Про надання згоди на поділ земельних ділянок

№ 798 Про виплату одноразової допомоги (Балла Д.В., Балла В.В., Русіна А.В.)

№ 799 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду