РІШЕННЯ ХХІ СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 17.11.2020 14:09

№ 726 Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Хрестівської сільської ради за 2018 рік

№ 727 Про надання дозволу на підписання додаткової угоди до договору оренди приміщення під магазин, Додаток

№ 728 Про затвердження акту на списання по Новонаталівському БК, Акт на списання товаро-матеріальних цінностей

№ 729 Про затвердження акту списання з балансу бюджетних установ і організацій вилученої бібліотечної літератури по Новонаталівському БК

№ 730 Про внесення змін до рішення № 668  від 14 грудня 2018 року «Про поновлення переліку об’єктів для відбування кримінального покарання та для відбування адміністративного стягнення у вигляді громадських на території Хрестівської сільської ради на 2019 рік», Поновлений перелік об’єктів для відбування кримінального покарання та для відбування адміністративного стягнення у вигляді громадських на території Хрестівської сільської ради на 2019 рік

№ 731 Про перелік об’єктів для відбування адміністративного стягнення у вигляді суспільно-корисних  робіт на території Хрестівської сільської ради», Додаток 1Додаток 2

№ 732 Про затвердження висновків незалежної оцінки комунального майна

№ 733 Про внесення змін і доповнень до рішення XVIII сесії  VIIIскликання від 14 грудня 2018 року № 650 « Про сільський бюджет Хрестівської сільської ради на 2019 рік», Додаток 2Додаток 3Додаток 5Додаток 4

№ 734 Про надання згоди на поділ земельних ділянок

№ 735 Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення

№ 736 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Абросімов В.М.)

№ 737 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Шевченко Л.С.)

№ 738 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Галузинський С.В.)

№ 739 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Дубовцев Ю.Л.)

№ 740 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Ніколаєнко М.І.)

№ 741 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Осипенко Є.Д.)

№ 742 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Галузинський С.В.)

№ 743 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Махновід О.М.)

№ 744 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Погоріла В.В.)

№ 745 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Фоменко В.Л.)

№ 746 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Карпенко О.Н.)

№ 747 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Махновід П.Д.)

№ 748 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Брагін Л.С.)

№ 749 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Поклада В.І.)

№ 750 Про видачу технічних умов на забір води

№ 751 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Коровін В.В.)

№ 752 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Мушинський С.В.)

№ 753 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Макарчук К.В.)

№ 754 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Мисачук О.В.)

№ 755 Про розгляд заяви ТОВ «Глобал – Инвест»

№ 756 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  (Тертишний В.П.)

№ 757 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю) (Пастух О.М.)