РІШЕННЯ ХVІ СЕСІЇ VІІІ СКЛИКАННЯ

Дата: 17.11.2020 14:14

№ 608 Про відпустку сільського голови Трояна О.Л.

№ 609 Про затвердження проектно-кошторисної документації

№ 610 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

№ 611 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

№ 612 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)