ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 13.11.2020 14:49

Вітання.jpg

Шановні аграрії!

Прийміть найщиріші вітання  з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

Це свято справжніх трудівників та дбайливих господарів, які щодня розумом, серцем, невтомними руками, зберігають багато століть нашу благодатну ниву.

Висловлюємо шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу нашої громади – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

Щиро дякуємо Вам, працівники сільського господарства, за любов до землі, мудрість і витримку.

У ці святкові дні зичимо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, злагоди, гарної погоди і наснаги на нові звершення.

Хай не знають втоми Ваші натруджені руки, нехай щедрою буде Ваша життєва нива, а труди Ваші й надалі збагачують Україну та прославляють Хрестівську сільську раду!

З повагою відділ освіти, культури,

молоді і спорту Хрестівської сільської ради