ЩОРІЧНА ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "СОНЕЧКО В ДОЛОНЯХ"

Дата: 10.11.2020 15:26

Відповідно до плану роботи Херсонського державного будинку художньої творчості, на виконання Програми Федерації дитячих громадських організацій «Веселкова країна дитинства» у напрямку «Джерело доброти і милосердя», програми «Я – родина – Батьківщина» у напрямку «Повір у себе», з метою співчуття, любові до людей, здатності прийти на допомогу, нести добро іншим, виховання у дітей почуття милосердя відділ освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради повідомляє про проведення щорічної обласної благодійної акції «Сонечко в долонях» (далі – Акція), яка триватиме у закладах загальної середньої освіти Херсонщини упродовж 18 грудня 2020 року – 15 лютого 2021 року.

Головною метою Акції є залучення дітей та молоді до вирішення проблем представників соціально-незахищених категорій населення через організацію та проведення соціально-значущої діяльності.

Основними завданнями Акції є:

- формування громадської та соціальної активності дітей та молоді;

- сприяння  розвитку у дітей почуття милосердя та толерантності;

- виховання шанобливого становлення до ветеранів, учасників Великої Вітчизняної війни та людей літнього віку;

- залучення дітей до розширення кола спілкування представників соціально-незахищених категорій населення.

Реалізація Акції відбувається за напрямками:

- робота з людьми похилого віку;

- робота з дітьми – сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування;

- робота з дітьми з особливими потребами;

- надання  матеріальної та шефської допомоги;

- благодійні концерти, ярмарки.