ЗАХОДИ ДО ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ В ХРЕСТІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 28.10.2020 18:09

Відповідно до підпункту 1 пункту 1 статті 2 Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років», на виконання листа Офісу Президента України від 22 жовтня 2020 року №04-01/2400, з метою відзначення дня вигнання нацистів  з України у сільських Будинках культури Хрестівської сільської ради Херсонської області проведені тематичні заходи з чітким дотриманням карантинних вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року 3211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CоV-2» (зі мінами).

У бібліотеках сільських Будинків культури громади організовано постійно діючі книжкові виставки з відзначення вищезгаданої історичної події, також проведено інформаційно-пізнавальні години з відвідувачами різновікових категорій; у населених пунктах проведено покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам.