ПІДПРИЄМЦІВ ХРЕСТІВСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОПИТУВАННІ BUSSINESS INDEX

Дата: 28.10.2020 10:42

Запрошуємо до опитування представників малого та середнього бізнесу за посиланням: https://web.gradus.app/business.

Дослідження реалізує платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus Research та аналітичним центром Advanter Group на замовлення Офісу з просування експорту України, в рамках проєкту "Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС-Україна у сфері торгівлі", що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, проводить дослідження Business Index. Це системне опитування власників та керівників малого та середнього бізнесу, з метою виявлення впливу наслідків економічної кризи, пандемії COVID-19 та очікувань на 2021 рік.

Результати дослідження будуть передані Кабінету Міністрів України, Офісу з просування експорту, профільним міністерствам та іншим державним установам. Отримана інформація від представників малого та середнього бізнесу буде врахована при плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу.

Також результати дослідження будуть використані для розробки Національної економічної стратегії Україні 2030, що готується Кабінетом Міністрів України спільно з Центром Економічного Відновлення.

Дослідження складатиметься з трьох хвиль і буде фіналізовано до кінця 2020 року.