ТРИВАЄ НАБІР В ГРУПИ БУДІВЕЛЬНИКІВ НА РОБОТУ У ІЗРАЇЛЬ

• опалубник
  • плиточник
  • штукатур

Зарплата на картку, оплата погодинна. Стартова мінімальна ставка 30,8 шек/1 год. 182 год мінімальна норма робочого часу на місяць. Понаднормові години роботи оплачуються додатково за підвищеним тарифом. Робота офіційна за візою В/1. Контракт з роботодавцем укладається на 1 рік з правом продовження до 5 років і 3 місяців або з достроковим розірванням.

Для працевлаштування вам треба подати заяву до 1 листопада у найближчий міський або районний центр зайнятості.

Звертайтесь до спеціаліста з такими документами:

• паспорт гр. України або посвідка на тимчасове проживання
  •  паспорт гр. України для виїзду за кордон
  • ідентифікаційний код
  • для громадян, що офіційно перебувають у шлюбі необхідно подати такі ж документи дружини
  • ксерокопії документів які вказано вище

Щоб отримати детальну консультацію про працевлаштування -телефонуйте +380932025588, +380972025588, графік роботи: пн-пт 10:00 по 19:00 сб-нд, вихідні.

Також усі деталі про хід працевлаштування у Ізраїлі за умовами Міждержавної угоди читайте тут http://israeljobofficial.org.ua/