ХРЕСТІВСЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ІНФОРМУЄ

Дата: 15.09.2020 15:30

Відповідно до статті 11, частини першої – третьої статті 216 Виборчого  Кодексу України з 15 вересня розпочалось  висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду  сільського голови.

Одночасно, згідно частини другої статті 227, частини другої статті 228, частини другої статті 229 Виборчого Кодексу України розпочинається подання до відповідної територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду селищного голови.

Хрестівська сільська територіальна виборча комісія повідомляє, що остаточною датою приймання документів партій та кандидатів на посаду селищного голови для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського голови є 24 вересня 2020 року до 24-00 год.