ІНТЕРНЕТ-ПРОЄКТ "КРИМ-ЦЕ УКРАЇНА"

Дата: 09.09.2020 09:35

Для переходу на сайт натисніть на зображення

«Крим — це Україна» (crimea-is-ukraine.org) — вебсайт, всеукраїнський онлайн-банк архівних, музейних, науково-публіцистичних, просвітницьких та інформаційно-аналітичних матеріалів на підтвердження тісного зв'язку Криму з материковою Україною.

На сайті розміщуються архівні документи, музейні експонати, статті та інші матеріали. Наповнення ресурсу відбувається в тісній співпраці засновників проєкту. Зокрема, станом на червень 2020 до проєкту вже долучилися сім державних архівів України — Херсонської, Дніпропетровської, Сумської, Запорізької, Житомирської, Тернопільської та Полтавської областей. До інтернет-проєкту, крім обласних архівів, активно долучаються й центральні установи, що вже підготували аналітичні огляди архівних матеріалів.