ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ ХРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 05.02.2018 09:15

02 лютого 2018 року  відбулася 10 сесія  VІІІ скликання Хрестівської сільської ради. Сесію відкрив та вів сільський голова  О.Л.Троян. З 22 депутатів у роботі сесії  взяли   участь двадцять один депутат, секретар сільської ради Матковська А.М., заступник сільського голови Наумова І.В., старости сіл, працівники виконавчого апарату сільської ради. На розгляд сесії було винесено чимало питань. Головними серед прийнятих рішень – це затвердження звіту про використання сільського бюджету за 2017 рік, внесли зміни до бюджету громади на 2018 рік, збільшення статутного капіталу КП «Надія» (с.Хрестівка). Депутати  затвердили зміни до штатних розписів, умови фінансування програми «Власний дім» на території Хрестівської сільської ради у 2018 році, висновки незалежної оцінки комунального майна, встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для ПП БФ «Таврія», штатний  розпис КП «Надія» (с.Хрестівка), затвердили детальний план с.Долинське. Надали дозвіл жителям громади на розробку технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі.  Також  було прийнято цілий ряд рішень про затвердження програм, а саме: «Про затвердження Програми «Автобус» на 2018 рік», «Про затвердження Програми розвитку культури Хрестівської сільської ради у 2018 році», «Про затвердження Програми підтримки української мови у закладах освіти і культури Хрестівської сільської ради на 2018 – 2021 роки», «Про затвердження Антикорупційної програми діяльності керівників ЗЗСО і ЗДО на 2018 – 2020 роки», «Про затвердження Програми «Освіта – 2018», «Про затвердження Програми «Організація підвозу учнів сільської місцевості  до місць навчання  в Хрестівській сільській раді» на 2017 – 2019 роки», «Про затвердження програми розвитку фізичної культури і спорту Хрестівської сільської ради на 2018 – 2020 роки», «Про затвердження Програми Оздоровлення  і відпочинку  дітей у 2018 році», «Про затвердження Програми «Організація у 2018 році  громадських та інших робіт  тимчасового характеру для незайнятого населення», «Про затвердження  цільової Програми щодо організації та проведення протокольних і масових заходів Хрестівської сільської ради у 2018 році», «Про затвердження Програми  надання матеріальної допомоги на лікування учаснику АТО- Сокуру А.К».  Детальніше з рішеннями 10 сесії  VIII скликання можна ознайомитися на сайті громади в розділі «Доступ до публічної інформації».