НОВИНИ ОСТАННЬОГО ТУРУ З ВОЛЕЙБОЛУ ПЕРШОСТІ ОТГ ЧАПЛИНСЬКОГО РАЙОНУ !!!

Дата: 24.02.2018 16:17

Новини останнього туру змагань з волейболу Першості ОТГ

Чаплинського району!!!

24 лютого 2018 року незважаючи на прохолодну погоду на вулиці у спортивних залах в цей день по справжньому було жарко, адже проходив останній тур змагань з волейболу Першості ОТГ Чаплинського району. Команди набрали повних обертів та намагалися покращити своє турнірне становище, потрапити до завітної шістки команд та посісти якомога вище місце, щоб взяти участь у фінальних іграх Чемпіонату ОТГ сезону 2017-2018 років. За результатами протоколів та зведеної таблиці шістку команд визначено.Попереду цікава боротьба. За Регламентом команди у півфінальних іграх поділено на групи А і Б по три у кожній відповідно зайнятих місць, потім по дві кращі команди з групи і розіграють почесне звання "Чемпіон ОТГ-2018" До зустрічі на волейбольних майданчиках. Свято волейболу триває.