ОГОЛОШЕННЯ НА КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА НАДЕЖДІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ ХРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 05.08.2020 10:05

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти» від 28.03.2018 №291 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.04.2018 №454/31906, Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних закладів освіти, що належать до власності Хрестівської сільської ради, затвердженого ХVІІІ сесією VІІІ скликання Хрестівської сільської ради від 26 листопада 2018 року № 659, що знаходиться за адресою: вулиця Гагаріна, 39 с.Надеждівка, Чаплинський район, Херсонська  область. Строк подання документів для участі в конкурсному відборі  з 05 серпня 2020 року по 07 вересня 2020 року.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора Надеждівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області:

- наявність громадянства України;

- вільне володіння українською мовою;

- наявність відповідної вищої педагогічної освіти не нижче магістра;

- стаж педагогічної роботи не менше трьох років;

- наявність організаторських здібностей, фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж

педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні або моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Документи подаються до відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради      за       адресою:   вул. Центральна, буд. 34,   с. Хрестівка, Херсонська область, 75225.

Ознайомитись з положенням про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Хрестівської сільської ради Херсонської області можна за посиланням: