УВАГА! АБІТУРІЄНТИ ПРОДОВЖЕНО ПРИЙМ ДОКУМЕНТІВ ДО ХЕРСОНСЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Дата: 30.07.2020 11:51

З 01.08. по 22.08. 2020 року  продовжено прийом  документів на основі базової загальної середньої освіти (на базі  9  класів)  до Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету.

Підготовка студентської молоді  здійснюється  за  10 спеціальностями: «Комп’ютерна інженерія»; «Комп’ютерні науки»; «Інженерія програмного забезпечення»; «Галузеве машинобудування»; «Автомобільний транспорт»; «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»; «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»; «Економіка»;  «Облік  і оподаткування»; «Туризм».

Вступні іспити (українська мова, математика) відбудуться  з 25 по 28 серпня 2020 року.

Довідки за телефоном: 050 500 44 75 або 8 (0552) 22 32 55, 22 55 38

Приймальна комісія знаходиться за адресою: вулиця Небесною Сотні (40-років Жовтня), будинок 23, м. Херсон.