ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА З ЦИФРОВОЇ ГРАМОНОТНОСТІ "ДІЯ. ЦИФРОВА ОСВІТА"

Дата: 15.06.2020 14:57

В України на більш високий технологічний рівень розвитку та застосування «розумних» технологій Міністерством цифрової трансформації України у партнерстві з Фондом Східна Європа в рамках реалізації швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» запущено національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.

30 березня 2020 року на платформі став доступним новий онлайн-курс «Цифрова грамотність для державних службовців», який охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google для використання в професійній діяльності та повсякденному житті.

Інформуємо, що на платформі також можна знайти такі курси:

Онлайн-платформа з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»

«Базові цифрові навички», курс розрахований на людей поважного віку, які зможуть навчитися впевнено користуватися смартфоном, комп’ютером і планшетом. Курс включає в себе три сезони, кожен наступний складніше попереднього;

Онлайн-платформа з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»

«Цифрові навички для вчителів», курс про використання онлайн-інструментів, щоб зробити навчальний процес більш захопливим і ефективним;

Онлайн-платформа з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»«Безпека дітей в інтернеті», курс для батьків як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильств