ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВІД БФ "КАРІТАС"

Дата: 22.06.2020 09:32

В червні 2020 року Хрестівська громада отримала благодійну допомогу від  Міжнародного благодійного фонду «Карітас України», який входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Програма реалізує  Проєкт «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19».

В травні сільська рада надіслала до фонду лист з проханням надати благодійну допомогу і, як результат, отримала засоби індивідуального захисту та дезінфекції: медичні маски, рукавички, костюми біологічного захисту, захисні окуляри, дезінфікуючі засоби, безконтактний інфрачервоний термометр.

Дякуємо Міжнародному благодійному фонду "Карітас України" та Програмі ULEAD з Європою / ULEAD with Europe за надану благодійну допомогу.