ШАНОВНІ МЕШКАНКИ ХРЕСТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОПИТУВАННІ "ВПЛИВ COVID-19 НА ПРАВА ЖІНОК В УКРАЇНІ"

Дата: 19.06.2020 09:29

Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» проводить опитування  «Вплив COVID 19 на права жінок в Україні» серед мешканок/-ців об'єднаних територіальних громад, за підтримки Програми розвитку ООН у партнерстві з Апаратом урядової уповноваженої з питань гендерної політики та Міжфракційним депутатським об’єднанням «Рівні можливості».
   Опитування відкрите для всіх та стосується сімейної і трудової сфери. Нам важливо отримати думки представниць/ків вашої громади  та  разом зрозуміти, як пандемія вплинула на реалізацію прав людей, зокрема жінок, у цих сферах.