БУДЬТЕ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ - ВЧАСНО ПЛАТІТЬ ПОДАТКИ

Дата: 16.06.2020 16:38

Нагадуємо всім жителям Хрестівської громади, які мають у власності чи користуванні земельні ділянки, про необхідність сплати земельного податку згідно платіжного повідомлення.  У разі, якщо ви ще неотримали  платіжне повідомлення просимо звертатися до відділу «Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Хрестівської сільської ради», за адресою с. Хрестівка, вул. Центральна, 34, жителі сіл Долинське, Надеждівка, Новонаталівка, Шевченка можуть звертатися до адміністраторів віддалених робочих місць ЦНАПу, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00, перерва з 12.00 до 13.00 години.

У випадку несплати податку вчасно – буде нараховуватися пеня та штраф за кожен прострочений день.