ДОПОМОГА ПІДПРИЄМЦЯМ (ФОП)

Дата: 10.06.2020 09:08

Ви фізична особа-підприємець? Через карантинні заходи не працювали або ж скоротили свою діяльність? У вас немає найманих працівників, але ви сплачували єдиний соціальний внесок?

Отже, відтепер ви маєте право на допомогу по частковому безробіттюТакі зміни стали можливими завдяки урядовим ініціативам, а саме - ухваленню Постанови КМУ від 03.06.2020 р. № 453 «Про внесення змін до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів Украі?ни з метою запобігання поширенню на територіі? Украі?ни гостроі? респіраторноі? хвороби COVID-19, спричиненоі? коронавірусом SARS-CoV-2».

Більш детально тут  https://is.gd/00vmhE

Як отримати допомогу ФОПу без найманої праці?
?Насамперед, звернутися до центру зайнятості за місцем сплати ЄВ і зібрати необхідний пакет документів.

Упродовж якого часу можна оформити допомогу?
?Протягом 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

Якою є сума допомоги по частковому безробіттю для ФОПів?
?Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць. Допомога надається на період призупинення/скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

Чи оподатковується допомога по частковому безробіттю?
?З допомоги не сплачується податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Де отримати кваліфіковану консультацію щодо оформлення допомоги?
?В Чаплинській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості в телефонному режимі за тел.. (05538)2-16-73, 0636585838.