ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19

Дата: 13.05.2020 11:46

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Херсонщині 12.05.2020

Станом на 12 травня в Херсонській області одужань від COVID-19 більше, ніж інфікувань.
Маємо такі статистичні дані:

96 людей одужали
67 - інфікованих на COVID-19
 2 - померли
Тепер детальніше:

За останню добу фахівцями обласного лабораторного центру МОЗ проведено 315 ПЛР-досліджень на виявлення коронавірусної інфекції, за результатами чого маємо 3 нових випадки.
Це:

-чоловік 20 років з м.Херсон, (м-н Таврійський)
Контактував з раніше встановленим хворим на коронавірус;
-жінка 45 років з с.Щасливе Олешківського району. Нещодавно повернулася із країни де поширено ?COVID-19;
-жінка 45 років з с.Любимівка Каховського району.

Стан усіх інфікованих задовільний, перебувають на самоізоляції під медико-санітарним наглядом.
 Також за останню добу маємо 16 нових одужань.
- 15 осіб з м. Каховка
- 1 особа з Олешківського району.

В області наявні 13920 тест-систем для проведення першого та другого етапів ПЛР для виявлення гострої респіраторної хвороби COVID-19.
?
На в’їзді до с. Гладківка Голопристанського району та с. Андріївка Скадовського району продовжують функціонувати карантинні мобільні блокпости.

Всього в області визначено для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19 10 закладів охорони здоров’я першої хвилі, у яких розгорнуто 449 ліжок.

Станом на 12 травня на лікуванні у закладах охорони здоров’я перебуває 14 осіб.

Обласна інфекційна лікарня потужністю 141 ліжко-місце, на лікуванні перебуває 13 осіб, що становить 9,21% зайнятих ліжок.

КНП «Олешківська ЦРЛ» потужністю 215 ліжок-місць, на лікуванні перебуває 1 особи, що становить 0,46% зайнятих ліжок.

Всього по області відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19становить 3,11%.

Відсьогодні?відновив роботу ЦНАП КПВВ «Чонгар».

Відстежувати поширення захворюваності на COVID-19 на Херсонщині можливо за допомогою електронної мапи.

Джерело: https://khoda.gov.ua/operativna-іnformacіja-shhodo-poshirennja-koronavіrusu-na-hersonshhinі-12-05-2020