ВІТАННЯ З 75-Ю РІЧНИЦЕЮ ДНЯ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ

Дата: 09.05.2020 10:12

Новини | Баштанська міська об'єднана територіальна громада

Дорогі ветерани! Учасники Другої Світової війни, працівники тилу! Шановні жителі Хрестівської об’єднаної територіальної громади, воїни-інтернаціоналісти та воїни АТО ! У ці дні разом із Європою та світом ми відзначаємо День перемоги і вшановуємо мужність і відданість тих, хто 75 років тому здобував перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні. Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обпалила війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення. З нашою країною пов’язані основні вирішальні події на радянсько-німецькому фронті. Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу. Сьогодні, в річницю героїчного подвигу, на превеликий жаль, немає поряд багатьох із тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі труднощі, відновили зруйновані міста і селища. Священний обов’язок кожного з нас - бути гідними подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, радіти успіхам у досягненні трудових цілей. Саме подвиг ветеранів Другої Світової війни надихає сучасних героїв до нових героїчних вчинків. Адже, завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно треба любити свою Україну, аби подолати ворога і вибороти перемогу.  Від щирого серця бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, благополуччя, миру і процвітання в рідній незалежній Україні! Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

Адміністрація Хрестівської сільської ради