ПРО ЗАХОДИ ПРИСВЯЧЕНІ ВІДЗНАЧЕННЮ ДНЮ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 75-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ 1939-1945 РОКІВ

Дата: 05.05.2020 13:39

Карантин настав раптово і без попередження,  внісши свої корективи у життя цілого світу, кожної країни і кожного з нас. Але все ж таки, життя продовжується тільки трохи в іншому форматі.

75  років минуло від тієї незабутньої весни 1945 року, коли наші діди та батьки у жорстокій битві вибороли перемогу над фашизмом у Другій світовій війні.  75 років поспіль людство низько схиляє голову перед тими, хто поклав на вівтар Великої Перемоги своє життя.

Відзначення Дня пам’яті і примирення  та 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років цього річ у Хрестівській громаді відбуватиметься відповідно до вимог діючих карантинних заходів:

- 08 травня 2020 року відбудеться флешмоб «Пам’ятаємо – перемагаємо»;

- тематичні виставки у бібліотеках сільських Будинків культури;

- звучання пісень, присвячених подіям війни 08-09 травня 2020 року з 800 до 1200 години.

Просимо Всіх жителів громади з розумінням віднестись до відзначення днів пам’яті у період карантину, дотримуючись певних обмежень. Зі святом громадо!