ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ хРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 21.04.2020 10:15

17 квітня 2020 року відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Хрестівської сільської ради. Головним питанням порядку денного було вжиття заходів спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції під час Великодніх свят. Згідно протоколу засідання з 25 квітня 2020 року по 3 травня 2020 року кладовища що розташовані на території Хрестівської громади будуть закриті для відвідування громадянами та проведення поминальних відправ, окрім проведення обрядів з поховань за умови дотримання правил особистої безпеки та за наявності засобів захисту.