ВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ!

Дата: 18.04.2020 08:20

Шановні жителі Хрестівської громади!

Весняного дня, коли відцвітає верба, приходить до нас світлий Великдень із щедрою запашною паскою, дбайливо вишитим рушником, колоритними писанками та дзвінким дитячим сміхом. Це Величне свято спонукає кожного ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити серця людей любовю і добротою, стати більш досконалими. З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо Вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Великодні церковні дзвони  хай  принесуть Вам радість сподівання, дарують щастя та злагоду на довгі роки, надають енергії та наснаги для нових звершень та перемог. Нехай Благодатна звістка навідається у кожне відкрите серце, і не тільки словами, а добрими та корисними справами надає силу перебороти всі труднощі, які випали на долю нашого народу. А світло Христового Воскресіння нехай несе щасливе майбутнє на мир рідній Україні.

Христос Воскрес! Воістину  Воскрес!

З повагою виконавчий комітет Хрестівської сільської ради.