ЗАПРОШУЄМО ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОПИТУВАННІ

Дата: 30.03.2020 14:38

Ситуація з розповсюдженням коронавірусної інфекціїCOVID-19 у світі потребує особливої уваги. За оцнками ВООЗ та ECDC ризик розповсюдження цього штаму вірусу залишаються високими як на регіональному, так і глобальному рівнях. Планування та здійснення заходів із запобігання поширенню на території України коронавірусу потребують комплексного підходу. з цією метою Міністерством економіки, торгівлі та сільського господарства України підготовлено анкету дя проведення опитування представників вітчизняного бізнесу стосовно протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції (COVID-19). В опитуванныі можуть брати участь  представники мікро, малих, середніх та великих підприємств будь-якої форми власності.

Анкету розміщено за посиланням: